Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar

SPOTCULAR
SPOTCULAR
İKİNCİ EL MOBİLYA ALANLAR
İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER
 2EL MOBİLYA ALAN YERLER
İKİNCİ EL MOBİLYA ALAN YERLER

Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar. 

Spot Eşya Alan Yerler. Eski Esya Alım Satım. İkinci El Eşya Alım Satım. Koltuk takımı alanlar, Yatak odası alanlar, Beyaz eşya alanlar, Ofis mobilyasi alanlar, Büro mobilyasi alanlar, Eşya alanlar, Eski eşya alanlar, Ev eşya alanlar, Kullanılmış eşya alanlar, Spotcu, Spot, Eskici, İkinci el eşya alanlar, 2el eşya alanlar,  Eşya alanlar, ikinci el eşya.  İkinci El Eşya Alanlar.

SANCAKTEPE İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR
SPOT EŞYA ESKİ EŞYA ALANLAR                                                  SANCAKTEPE SPOTÇU

 

 

 

Koltuk takımı alanlar, Yatak odası alanlar, Beyaz eşya alanlar, Ofis mobilyasi alanlar, Büro mobilyasi alanlar, Eşya alanlar, Eski eşya alanlar, Ev eşya alanlar, Kullanılmış eşya alanlar, Spotcu, Spot, Eskici, İkinci el eşya alanlar, 2el eşya alanlar,  Eşya alanlar, ikinci el eşya.

SANCAKTEPE SPOT EŞYA ALANLAR

Sancaktepe İkinci El. 2.el mobilya Alan Yerler. Eski mobilya alım satım. İkinci el mobilya. olarak bizim tek gayemiz şirketimizi bütün Türkiye’ye tanıtmak. Bu vesileyle ürün satmak ya da almak isteyen değerli müşterilerimiz en kaliteli veya modern ürünleri satın alıp ellerindeki kullanmadıkları ürünü de en değerine satma imkanı sağlıyoruz. İşte bizim tek amacımız bu. Sizin ve çevrenizin kazanması. İsterseniz yeni bir ürüne ihtiyacınız olsun isterseniz de kullanamadığınız bir ürünü satmak isteyin. 2.El Eşya Alanlar her daim burada ve sizin yanınızdadır.  ve ikinci el elektronik eşya  arıyorsanız tam yerindesiniz. Hemen sıfır ve ikinci el elektronik eşyalarınızı Sancaktepe den satabilirsiniz. Sancaktepe de oturuyorsunuz veya antika eşya alanlar arıyorsanız tam yerindesiniz. Hemen sıfır ve antika eşyalarınızı Sancaktepe den satabilirsiniz. Sancaktepe de oturuyorsunuz veya ikinci el televizyon alanlar arıyorsanız tam yerindesiniz. Hemen sıfır ve ikinci el televizyonlarınızı Sancaktepe den satabilirsiniz.

http://istanbulspot.org/

 

SANCAKTEPE OFİS MOBİLYASI ALANLAR

ikinci el ofis mobilyası alanlar
ikinci el ofis mobilyası alanlar

 

 

 

 

 

Büro mobilyası alım satım. Ofis eşyası. Fileli koltuk.Veya.masa takımı alım.olarak iki büyük mağazamızla yetinmedik. Biz bütün el eşya alan yerlerden olduğumuzu biliyorduk ama bunun bilincinde olduğumuz için siz değerli müşterilerimizi düşünerek bir yola koyulduk be nedenle personellerimizle toplandık ve konuştuk çünkü Türkiye’deki en geniş kapsamlı mağaza olduğumuzdan ve en  kaliteli ve en modern ürünleri bünyemizde barındırdığımızdan bahsettik çünkü bir şeyi fark ettik, bu kadar geniş kapsamlı bir şirket olduysak neden bizi sadece mağazamıza gelebilen yakın çevredeki insanlar tanısın ki ?

"<yoastmark

SAMANDIRA İKİNCİ EL EŞYA ALIM SATIM.

spot Eşya alan yerler. 2el mobilya alan yer.  spotcular.  eski eşya alanlar. Samandıra koltuk takımı.veya.Eski Eşya alım satım. Bizdeki kaliteli ürünleri neden sadece çevremizdeki müşterilerimiz yararlansın. O müşterilerimiz de çok kıymetli sadece o müşterilerimize ayıramayız dedik. Ki zaten  ikinci el eşya olarak bünyemizde o kadar ürün var ki İstanbul’un her yakasına kaliteli, en modern ürünleri yetiştirebiliriz dedik. İnsanlar neden ürünlerini değerinin çok altında satsın. Bizim gibi ürününün kıymetini bilen değerine ürünler alan bir şirket varken dedik. Veya oturup bir planlama sonucu teknolojinin nimetlerinden yararlanmaya karar verdik. Veya bir internet sitesi açmaya karar verdik. Sosyal medyalarda da boy göstermeye karar verdik.

https://www.facebook.com/www.istanbulspot.org

https://www.instagram.com/ikinciel_esya_alanlar/

Spot Mobilya Alım-satım. Veya. Eski Eşya Mobilya Alanlar. Eski Eşya Alım Satım.

 1. Abdurrahmangazi Mahallesi
 2. Akpınar Mahallesi
 3. Atatürk Mahallesi
 4. Çamlık Mahallesi
 5. Emek Mahallesi
 6. Eyüpsultan Mahallesi
 7. Fatih Mahallesi
 8. Ferhatpaşa Mahallesi
 9. İnönü Mahallesi
 10. Kemaltürkler Mahallesi
 11. Malana Mahallesi
 12. Meclis Mahallesi
 13. Merve Mahallesi
 14. Mevlana Mahallesi
 15. Osmangazi Mahallesi
 16. Safa Mahallesi
 17. Sarıgazi Mahallesi
 18. Veyselkarani Mahallesi
 19. Yunusemre Mahallesi

SANCAKTEPE SPOTCULAR.

Olarak iki büyük mağazamızla yetinmedik. Çünkü biz diğer bütün ikinci el eşya alan yerlerden farklı olduğumuzu biliyorduk. Bunun bilincinde olduğumuz için siz değerli müşterilerimizi düşünerek bir yola koyulduk. Personellerimizle toplandık veya konuştuk. Türkiye’deki en geniş kapsamlı mağaza olduğumuzdan ve en çeşitli,en kaliteli veya en modern ürünleri bünyemizde barındırdığımızdan bahsettik.

SANCAKTEPE ESKİCİLER

Bir şeyi fark ettik, bu kadar geniş kapsamlı bir şirket olduysak neden bizi sadece mağazamıza gelebilen yakın çevredeki insanlar tanısın ki ? Bizdeki kaliteli ürünleri neden sadece çevremizdeki müşterilerimiz yararlansın. Tabii ki o müşterilerimiz de çok kıymetli ama sadece o müşterilerimize ayıramayız dedik. Ki zaten Sancaktepe ikinci el eşya olarak bünyemizde o kadar ürün var ki İstanbul’un her yakasına kaliteli, en modern ürünleri yetiştirebiliriz dedik. İnsanlar neden ürünlerini değerinin çok altında satsın. Bizim gibi ürününün kıymetini bilen değerine ürünler alan bir şirket varken dedik. Ve oturup bir planlama sonucu teknolojinin nimetlerinden yararlanmaya karar verdik. Veya bir internet sitesi açmaya karar verdik. Bununla birlikte sosyal medyalarda da boy göstermeye karar verdik.

 

Sancaktepe beyaz eşya alan yerler

sancaktepe ikinci el eşya. Günümüzde evlerimizin en gerekli ihtiyaçlarından olan beyaz eşyalar Buzdolabı, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Fırın gibi en önemli beyaz eşyaların başında gelmektedir. Bu eşyaların kullanım limiti marka’ya göre değişkenlik gösterse de maksimum 5 ila 10 yıl arasındadır. Bu anlamda  olarak kesinlikle 5 yılı aşmış ikinci el beyaz eşya almıyor ve satmıyoruz.

Sancaktepe İkinci El Eşya Alanlar

Beyaz eşyalarınızın kullanım ömrü dolmuş, sürekli servis çağırmaktan bıktıysanız fakat sıfır bir beyaz eşya almaya da gücünüz yetmiyorsa tüm ev eşyalarında olduğu gibi beyaz eşya’da da ihtiyacınızı karşılıyoruz. 6 ay ile 5 sene arası tüm bakımları yapılmış, test edilmiş, sağlam ve garantisi devam etmekte olan beyaz. Sancaktepe genelin de satmak istediğiniz tüm ev eşyalarınızın değerlerini öğrenmek için iletişim kısmından herhangi biriyle irtibata geçerek ikinci el ev eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp veya mail yolu ile göndererek maksimum 10 dakika içinde fiyat alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz fiyatı kabul etmeniz durumunda istediğiniz gün veya saatte adresinize araç gönderiyoruz. Eşyalarınız yerinde incelendikten sonra ödemenizi nakit yapıyor ve taşıma işlemine başlıyoruz.

 1. https://twitter.com/esya_ikinci_el
Hemen AraWhatsApp