İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALANLAR

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALANLAR . Spot Eşya Alanlar.  05377304152İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ikinci el beyaz eşya  05377304152 buzdolabı çamaşır makinesi televizyon tüm beyaz eşya alanlar 2el koltuk takımı 2el yatak . 2el beyaz eşya alanlar. İKİNCİ EL SPOTCU, Eski eşya alanlar, Eskiciler, SPOTCULAR, spot eşya alanlar, televizyonu alanlar. ev eşyası alanlar, büro mobilyası alanlar, ofis mobilyası alanlar, buzdolabı alanlar, çamaşır makinesi alanlar, yatak odası alanlar, eşya alanlar,  2el eşya alanlar, kullanılmış eşya alanlar, eşya alanlar, ikinci el eşya, 2el eşya, 2.el eşya alanlar, ikinci el ev eşyası alanlar.

https://www.instagram.com/ikinciel_esya_alanlar

Satılacak İkinci El Eşya Nasıl Olmalıdır

İkinci el eşya satmak istiyorum dediğiniz de eşyaların kullanım durumları bizim için önemlidir. Mobilya grubunda yanık, yırtık, kırık olmamalıdır. Satmaya karar verdiğiniz beyaz eşya ve elektronik eşyalar daha önce tamir görmemiş olması da önemli bir konudur.

https://www.facebook.com/www.istanbulspot.org

İKİNCİ EL EŞYA ALIMLAR

Sizlerden satın aldığımız ikinci el eşyalar tekrardan kullanıma kazandırılacağı için olabildiğince temiz ve eskimemiş olması gerekmektedir. Fotoğraflara baktıktan sonra size fiyat veririz, verdiğimiz fiyat sizin içinde uygunsa yine 05377304152 üzerinden konum bilgisi paylaşırsınız ve istediğiniz saatte gelip eşyaları NAKİT ALIYORUZ satın alırız.

İstanbul İkinci El Elektronik Eşya Alımı

İstanbul da ikinci el elektronik eşya alımı yapan siteler içinde ister.TV. olsun ister bilgisayar olsun isterse de elektrik süpürgesi vs. olsun her türlü elektronik eşyanıza tam hak ettiği ücreti veren tek adresiz. Bizimle eşyalarınızı sattıktan sonrası için asla pişman olmayacağınıza garanti verebiliriz.

MOBİLYA ALAN YERLER

Bizim işimiz sizlere en yüksek fiyatı verip en büyük kitlelere ulaşmaktır. Çünkü ne kadar büyürsek o kadar çok müşteri kazanırız, ne kadar müşteri kazanırsa  İstanbul ikinci el eşya alanlar aradığınızda da karşınıza biz yani, İstanbul Spot çıkıyor. Çünkü piyasada ki en kaliteli, en temiz ve çeşitli markalardan ürünler bizde bulunmaktadır. Satmak istiyorum dediğiniz eşyanın ikinci el ya da sıfır eşya olması bizim için önemli değil. Önemli olan müşterilerimizin satmak isteyip satamadığı sağlam ürünleri tam değerine almak. Titizlikle ürünlerinizi satın alıyor ve paranızı o an da veriyoruz. Aynı titizliği ikinci el ve sıfır eşya satışında da yapıyor temiz ve özenle paketlediğimiz. ikinci el ya da sıfır eşyalarımızı teslim ediyoruz. Üstelik kurulum ya da bir hata tespiti durumunda anında ücretsiz müdahale ediyoruz. http://istanbulspot.org/ 

.

İKİNCİ EL BEYAZ EŞYA ALAN YERLER 

İkinci el eşya alım satım . hizmetimiz olmakla birlikte interaktif olarak İstanbul’un her semtine ve mahallesine hizmetimiz bulunmaktadır. Kendinizi İstanbul SPOT ’UN profesyonel ellerine bırakıp ve arkanıza yaslanıp eşyalarınızdan hızlıca kurtulabilirsiniz. İstanbul ikinci el eşya alanlar,

BEYAZ EŞYA ALIM SATIM

İstanbul Anadolu Yakası . ve . Yakası  ikinci el eşya alım satım  hizmetimiz ile eşyalarınızı her bölgeden satabilirsiniz  Dilerseniz .  satıyoruz. Sadece Anadolu Yakası ile kalmayıp Avrupa yakasına da açılıyoruz. karşılaşmışsınızdır.  Mağazamızı olabildiğince genişlettik ve ürünlerimizi buralarda çeşitli renklerde, markalarda ve kategorilerde sergiliyoruz.

Hemen AraWhatsApp